Заправка кондиціонерів у Києві

Для того щоб кондиціонер працював безперебійно, йому потрібен холодоагент – це газ. Кліматичне обладнання не працюватиме ефективно, якщо в ньому занадто багато або недостатньо холодоагенту. Заправка кондиціонера в Києві відбувається з різними типами газів, які можна використовувати як холодоагент для наповнення агрегату. За технологією газ необхідний пристрою для передачі тепла або холоду. Охолоджувальне середовище переходить із газу в рідину, а потім із рідини в газ у циклічному процесі. Речовина циркулює по мідних трубках. Заправка кондиціонера в Києві, ціна якої відрізняється демократичністю, вимагає роботи професіоналів.

Як часто робити заправку кондиціонера?

Що відбувається за мінімального рівня газу:

 • Система працює інтенсивніше, що збільшує час роботи, а отже, підвищується рахунок за електроенергію.
 • За низького рівня холодоагенту система може замерзнути. Це може спричинити безліч різних проблем і несправностей. Зростає навантаження на компресор, який намагається качати газ, але не може.
 • На наступному етапі кондиціонер перестає працювати і лід, що скупчився, швидко тане. Відбувається вилив води, яка буде стікати по стіні на підлогу.

Усе це означає, що потрібне заправлення домашнього кондиціонера в Києві. Зазвичай відбувається раз на 1-3 роки. Вартість процедури мізерно мала порівняно з негативними наслідками витоку. Необхідність заправки залежить від герметичності системи.

Заправка кондиціонера – коли потрібна?

Кондиціонер – закрита система, тому нестача може виникнути тільки через витік газу з трубопроводу. Тому важливо перевіряти параметри герметичності перед кожним сезоном. Чистка і заправка кондиціонерів у Києві – часто здійснюються одночасно.

Ознаки необхідності звернення до фахівців:

-Пристрій працює нормально, але недостатньо ефективно охолоджує приміщення.

-З вентиляційних отворів виходить тепле повітря.

-На змійовику випарника утворюється лід.

Дозаправка невелика або повна заправка кондиціонера на Оболоні здійснюється з усуненням витоку холодоагенту.

Ремонт кондиціонерів у Києві на лівому березі крім усунення основної несправності включає:

Ціна на заправку кондиціонера фреоном

Вартість роботи залежить від кількох чинників:

 • Більш сучасні рішення реалізуються за більшою ціною.
 • Заправка кондиціонера, ціна в Києві на яку залежить від обсягу, орієнтована і на модель пристрою.
 • Варто пам’ятати, що просто заправити кондиціонер – це ще не все. Крім того, варто перевірити герметичність установки, долийте рівень оливи, видаліть грибок або замініть фільтри, а також час від часу проводьте більш детальний огляд. Деякі послуги включають у вартість заправку кондиціонера, але за додатковий пакет доведеться доплачувати.
 • Звичайно, розташування і прейскурант конкретної послуги впливатиме на остаточну вартість процедури. У великих містах витрати в більшості випадків вищі.

Водночас заправка кондиціонера в Києві на лівому березі – досить відповідальний захід, і помилки можуть обернутися дорогим ремонтом. Тому цією справою займаються справжні професіонали.

Бренди кондиціонерів

Обслуговування кондиціонера різного типу – частий запит від клієнтів. Майстер з ремонту кондиціонерів у Києві виконує сервісні дії в будинках, квартирах, офісах та інших приміщеннях на замовлення. Наші фахівці можуть досягти будь-якої висоти, на якій встановлено кондиціонер. Поряд з обслуговуванням внутрішнього модуля також виконується технічне обслуговування зовнішнього блоку. Ремонтуємо кондиціонери будь-яких марок, зокрема Gree, Cooper-hunter, Idea, Midea, Mitsubishi, Daikin, Osaka, LG, Samsung, Dekker та ін.

Який фреон ми використовуємо для заправки

Сучасна домашня спліт система має не тільки інноваційні системи фільтрації, наприклад, на основі іонів срібла. Використання малоінвазивних холодоагентів також є великим кроком уперед у всій технології. Тому від популярної речовини R22a з групи F-газів відмовляються на користь безпечніших для довкілля та здоров’я людини R407, R410 або R32. Останній холодоагент ніяк не впливає на глобальне потепління і підвищує ефективність кондиціонерів. Але заправка домашнього кондиціонера в Києві дає змогу застосувати будь-які види фреону. Речовину підбирають відповідно до рекомендацій виробника щодо конкретної моделі.

Як проводиться заправка кондиціонера

Коли кліматичне обладнання проявляє ознаки витоку холодоагенту – значить необхідна дозаправка кондиціонера в Києві. Всупереч видимості, це заняття не найпростіше, тому варто довіритися фахівцям у цій галузі. Варто звернутися в компанію, яка подбає про те, щоб все пройшло без проблем і безпечно.

Процес складається з таких етапів:

 1. Акуратно демонтують заглушки, що забезпечують доступ до заправного крана.
 2. Ємність із холодоагентом з’єднується зі штуцером спліт системи.
 3. Відкривається вентиль і відстежується кількість речовини, що спрямовується в систему.
 4. Показники тиску в пристрої за манометром мають прийти в норму. Можна від’єднуватися.
 5. Здійснити перевірку роботи агрегату.

Заправка кондиціонера на Позняках пройшла успішно, якщо він функціонує нормально.

Своєчасні заправки кондиціонерів компанія Clean Conditioner

Якщо майстер прийшов додому до замовника, щоб дозаправити систему, то слід відразу ж здійснити повноцінне обслуговування. У більшості випадків заправка кондиціонера в квартирі в Києві доповнюється діагностикою пристрою. Це дає змогу оцінити стан агрегату, очистити фільтр і видалити грибок. Завдяки даним діям можна бути впевненими, що система працює справно, і що вона безпечна для здоров’я домочадців. Якщо знехтувати цим питанням, у повітря, яким ми дихаємо, потраплятимуть забруднення, зокрема канцерогенні речовини. Базовий огляд у поєднанні з видаленням грибка та очищенням фільтра слід проводити один раз на рік. Бажано до початку сезону. У цей час також необхідно заряджати кондиціонер – у середньому за рік рівень холодоагенту знижується приблизно на 10-25%.

Тому регулярне технічне обслуговування і заправка кондиціонера в Києві на Оболоні фахівцями дасть змогу уникнути більш високих витрат і забезпечити правильну роботу системи.

Гарантія

Профілактичне обслуговування кондиціонера – найкращий спосіб запобігти витокам у системі. Ретельне очищення – єдиний варіант запобігти корозії металевого корпусу зовнішнього блоку і мідних трубок. Заправка кондиціонера фреоном у Києві відбувається швидко з наданням гарантії виконаних робіт.

Наші переваги

Виконання замовлення в будь-якій точці Києва

Оптимальна ціна

Висока якість роботи

Професійне обладнання