Встановлення кондиціонерів у Києві

Під час встановлення системи кондиціонування повітря або декількох систем одночасно необхідно враховувати кілька важливих чинників. Наприклад, яка система або пристрій дійсно підходять залежно від необхідної продуктивності та просторових умов. Встановлення кондиціонерів у Києві включає низку нюансів.

Які моделі кондиціонерів ми встановлюємо?

Конструктивні вимоги та функціональні можливості враховуються під час вибору моделі.

До основних типів відносять:

 • Настінні – розміщуються у верхній частині вертикальної стіни, при цьому являють собою найбільш популярний варіант кліматичного обладнання. Купити кондиціонер з установкою в Києві слід за варіативність потужностей, дизайну і кольору.
 • Мобільні. Дають змогу переміщати їх по квартирі, а за необхідності транспортувати в інше місце. Монтаж не вимагає свердління і може бути проведений самостійно, залежно від моделі.
 • Касетний варіант – встановлюється під стелею. Ідеально підходить для великих приміщень з високими стелями. Найчастіше купуються для комерційних будівель (готелі, ресторани тощо). Їхня велика перевага полягає в тому, що їх можна підключити до системи подачі свіжого повітря.
 • Стельовий кондиціонер з установкою в Києві. Підходить для приміщень з високими стелями або недоліком місця над гіпсокартонною стелею. Їх перевагою є відносно велика продуктивність. Найчастіше використовують у магазинах, виробничих цехах або спортивних спорудах.
 • Парапетний. Орієнтований на приміщення, де мало місця або де не можна встановити настінні кондиціонери. Їх розміщують під вікном, при цьому також використовують як заміну класичним радіаторам опалення. Крім того, пристрої здатні чудово охолоджувати простір навіть у спекотну погоду.

Купити кондиціонер у Києві з установкою – означає забезпечити себе сучасним обладнанням, що гарантує надійність і довговічність.

Види встановлення кондиціонера

У будь-якій солідній компанії забезпечується грамотний монтаж обладнання на основі багаторічного досвіду фахівців, з використанням найсучасніших технологій. При цьому акцентується увага на побажаннях замовника. Кондиціонер купити в Києві з установкою варто заради якості монтажу, що посприяє безвідмовній роботі агрегату і значно подовжить термін його служби. При цьому майстри завжди можуть виконати монтаж у будь-яких просторових умовах. По суті існує два варіанти встановлення.

Стандартна

 • Розмітка розташування внутрішнього блоку на стіні після узгодження із замовником.
 • Кондиціонер з установкою в Києві забезпечується вирізом у стіні для підключення мідної труби, шланга для конденсату, електричного та комунікаційного кабелю.
 • Встановлення заглушки або, якщо це необхідно замовнику, врізання проводки в стіну.
 • Підвішування внутрішнього блоку на підвісний кронштейн і підключення модуля до підготовлених розводок.
 • Розташування зовнішнього блоку може мати кілька варіантів – на фасаді або балконі зовні (звичайний кронштейн), на підлозі (підлогові пластикові підстави), на плоскому даху (бетонні блоки), на похилій покрівлі.
 • Підключення зовнішнього блока до внутрішнього модуля з використанням з’єднувальної (мідної) трубки, кабелів і шланга для відведення конденсату.
 • Вакуумування – видалення з системи повітря і вологи за допомогою манометра і вакуумного насоса. Вакуумний насос ставиться на мідну трубу зовні і поступово відсмоктується з нього повітря, це займає близько 10-15 хвилин залежно від довжини магістралі.
 • Підключення до електричної мережі та введення в експлуатацію.
 • Перевірка працездатності кондиціонера.

Встановлення кондиціонера в Києві, ціна якого відрізняється демократичністю, потребує досвідченого і кваліфікованого фахівця.

Нестандартна

Окремо оцінюються нестандартні, специфічні та індивідуальні умови монтажу.

До них відносять:

 • Забурювання в монолітний залізобетон.
 • Колонкове буріння.
 • Монтування траси в стіну.
 • Використання висотної платформи.

Встановити кондиціонер у Києві можна за будь-яких нестандартних умов. Остаточна вартість робіт може змінюватися залежно від докладених зусиль. Оплата додаткових дій і матеріалів проводиться окремо.

Скільки коштує встановлення кондиціонера в Києві

Встановлення кондиціонера, ціна в Києві на яке залежить від складності рішення, включає низку чинників.

На остаточну вартість впливає:

 • Довжина магістралі, яку необхідно прокласти між внутрішнім і зовнішнім блоками (мінімально 3 метри). У простих випадках ці блоки розташовані близько один до одного, і їх розділяє тільки стіна.
 • У складніших умовах блоки можуть перебувати на відстані 20 метрів один від одного, і для грамотного монтажу необхідно просвердлити низку перегородок, зробити кілька переходів і внести невеликі зміни в конструкцію.
 • Також має значення, чи розміщений зовнішній блок у повністю доступному місці, наприклад, під вікном квартири, або ж він розміщений на висоті, де безпосередньо його встановлення потребуватиме участі монтажної платформи.

Ці, а також інші деталі суттєво впливають на вартість встановлення кондиціонера в Києві.

Бренди кондиціонерів

Обслуговування кондиціонера різного типу – частий запит від клієнтів. Майстер з ремонту кондиціонерів у Києві виконує сервісні дії в будинках, квартирах, офісах та інших приміщеннях на замовлення. Наші фахівці можуть досягти будь-якої висоти, на якій встановлено кондиціонер. Поряд з обслуговуванням внутрішнього модуля також виконується технічне обслуговування зовнішнього блоку. Ремонтуємо кондиціонери будь-яких марок, зокрема Gree, Cooper-hunter, Idea, Midea, Mitsubishi, Daikin, Osaka, LG, Samsung, Dekker та ін.

Як замовити встановлення кондиціонера в Києві

Забезпечити установку всього обладнання для охолодження рекомендується через співробітників з багаторічним досвідом. Наша мета – максимальна задоволеність клієнтів.

Кондиціонер у Києві з установкою – це комплекс певних переваг:

 • Монтаж здійснюється фахівцями з професійним підходом до кожного замовлення.
 • Від початку роботи до введення в експлуатацію спліт системи проходить мінімум часу.
 • Для забезпечення якості послуг усі узгодження із замовником відбуваються до старту процесу.

Установка кондиціонера в Києві, відгуки про яку виключно позитивні, відбувається з гарантією виконаних робіт.

Часті запитання

Можна за будь-якої ситуації. Щоб не забруднити приміщення, пил від свердління миттєво прибирається за допомогою пилососа.

Під час огляду наш фахівець порекомендує, де розмістити кондиціонер. В принципі, краще в кімнаті, де сім’я проводите більшу частину часу і влітку.

Кваліфікований сервіс проводиться навченими професійними техніками. Обов’язкове застосування сучасного обладнання. Надається гарантія на виконану роботу.

Приблизний час встановлення кондиціонера 2-4 години. У разі непередбачених монтажних робіт, час може бути збільшено, але ми намагаємося виконати роботу за один день.