Про компанію

Свіже і чисте повітря в будинку, на робочому місці та впевнена робота кондиціонерів. Це і є наша щоденна турбота. Понад 10 років фахівці компанії “Clean Conditioner” виконують весь комплекс робіт із забезпечення стабільного та якісного кондиціонування повітря:

  • кондиціонування;
  • вентиляції;
  • фільтрації повітря в житловому та комерційному секторі.

Оперативність виїзду: ми завжди на зв’язку з клієнтами

Наші майстри допомагають створювати комфортний клімат у будь-яких ситуаціях. Ми приїжджаємо на виклик найближчим часом після отримання запиту. Забезпечуємо миттєву реакцію на запит, не відкладаючи виїзні ремонтні роботи.

Наша “швидка кліматична допомога” приїде вчасно, а фахівці компанії відновлять роботу кліматичної техніки в мінімальні терміни.

Виїзд на місце завжди забезпечується з необхідною кількістю запасних деталей і витратних матеріалів для оперативного ремонту кондиціонерів у будинку, квартирі або офісі.

Кваліфікація фахівців: навчання, практичні навички та досвід

Усі наші співробітники, зокрема майстри на викликах, проходять постійне навчання, знайомляться з усіма новинками кліматичної техніки. Вони можуть працювати як усередині приміщень, так і зовні будівель:

  • забезпечують об’єктивний контроль параметрів роботи кондиціонерів і пристроїв, що вентилюють, фільтрують повітря;
  • проводять заміну всіх деталей і вузлів, які потрібно демонтувати і встановити заново;
  • безпека, якість і оптимальні витрати – це основні вимоги до роботи наших співробітників.

Всі фахівці володіють практичними навичками ремонту кондиціонуючого обладнання та теоретичними знаннями для обслуговування складної побутової техніки будь-яких виробників.

Гарантія на виконані роботи

На всі виконані ремонтні роботи компанія дає гарантію, яка залежить від виду робіт і використаних у ремонті запасних частин або деталей, терміну їхньої експлуатації. Фахівці компанії фіксують свою роботу і забезпечують гарантійні зобов’язання замовнику.

Ми впевнені в якості наших запасних частин, оптимальності витрат і надійності виконаних робіт, тому завжди на зв’язку з клієнтами.

Вартість послуг ремонту та відновлення

Ціни на ремонтні роботи у нас завжди оптимальні для клієнтів. У нас лояльні розцінки, оскільки працюємо безпосередньо з дилерами і постачальниками:

  • запасних деталей;
  • технічних рідин;
  • матеріалів для ремонтно-відновлювальних робіт.

Ми оптимізуємо витрати і пропонуємо замовникам різні варіанти виконання робіт: з мінімальним бюджетом або розширеними опціями, відновлення і модернізації кліматичного обладнання.

Команда наших фахівців готова прийти на допомогу в будь-який момент і відновити кліматичний комфорт для наших клієнтів.