Обслуговування кондиціонерів Київ

Регулярне технічне обслуговування і чистка кондиціонерів у Києві важливі з кількох точок зору. Брудне обладнання може мати негативний вплив на здоров’я користувача. При цьому часто поширюється сморід, а відсутність сервісу часто призводить до несправності кліматичного обладнання. Тому особливо важливо довірити цю процедуру професіоналам.

Коли потрібно замовити обслуговування?

Профілактика кондиціонерів у Києві необхідна з низки причин:

 • Пристрій не тільки охолоджує, а й фільтрує повітря. Забитий фільтр перешкоджає циркуляції повітря і, таким чином, зменшує загальний потік. Недостатній повітряного припливу знижує ефективність охолодження, не вистачає теплообміну. Кондиціонеру доводиться працювати довше і відповідно споживати більше електроенергії, в гіршому випадку він може навіть вийти з ладу.
 • Сервісне обслуговування кондиціонерів у Києві обов’язково включає необхідність чищення зовнішнього модуля. Сильно забруднений радіатор перешкоджає доступу повітря. Зменшений потік призводить до недостатнього теплообміну. Щоб забезпечити необхідну продуктивність, кондиціонер намагається компенсувати цю втрату, збільшуючи швидкість компресора. Більш високі обороти скорочують термін його служби, збільшують споживання електроенергії і навіть можуть призвести до його заклинювання.

Також важливо контролювати тиск охолоджувальної рідини, оскільки її нестача призводить до зниження продуктивності та замерзання контуру охолодження. Обслуговування кондиціонерів у Києві на Позняках запобіжить пошкодженню трубопроводу і витоку холодоагенту.

Наші переваги

Виконання замовлення в будь-якій точці Києва

Оптимальна ціна

Висока якість роботи

Професійне обладнання

Обслуговування кондиціонерів, що входить?

Щоб забезпечити максимально довгий термін служби спліт-системи, зберегти її повну працездатність і водночас домогтися максимальної чистоти повітря, слід замислитися про регулярне професійне обслуговування кондиціонерів.

Ця послуга включає:

 1. Очищення та професійну дезінфекцію фільтрів і теплообмінників. Спеціальний дезінфекційний розчин видаляє 100% цвілі та бактерій, що утворюються під час конденсації в зливному лотку.
 2. Очищення окремих обраних частин внутрішнього блоку.
 3. У Києві обслуговування кондиціонерів – це обов’язкова перевірка тиску холодоагенту в зовнішньому модулі. У разі його нестачі рідина доливається.
 4. Перевірка електричних з’єднань.
 5. Оцінку стану зливу конденсату.
 6. Перевірки інших компонентів, важливих для правильного функціонування пристрою.

Як перевірений засіб для надзвичайно брудних, запліснявілих агрегатів, які погано пахнуть, існує спеціальне очищення мийкою високого тиску (ніяких парогенераторів, вони роблять тільки гірше). Таке обслуговування кондиціонерів на Троєщині починається з демонтажу передніх витяжних ламелей (жалюзі). Це необхідно, щоб дістатися до турбіни, де під високим тиском видаляються всі віруси, бруд, бактерії і цвіль. У разі, якщо технік під час класичного профілактичного обслуговування побачить сильне забруднення, або якщо внутрішній блок не обслуговувався понад 2-3 сезони, то він порекомендує виконати цю окремо оплачувану послугу.

Як часто потрібно обслуговувати кондиціонер і спліт систему?

Регулярний огляд і технічне обслуговування системи гарантують довгий термін служби. Капітальне обслуговування кондиціонерів у Києві на Оболоні найкраще робити навесні, перед сезоном потепління.

Чому важливе профілактичне обслуговування? В основному для того, щоб продовжити термін служби пристрою і дезінфікувати блоки, які рекомендується реалізувати мінімум 1 раз на рік. Однак чистити агрегат бажано не рідше 2 разів на рік, а саме восени, тобто після закінчення літнього режиму використання кондиціонера, і навесні, після закінчення зимового режиму. При цьому чистити пристрій необхідно щоразу, коли користувач починає відчувати неприємний запах.

Ціни на наші послуги

Профілактика кондиціонера в Києві може бути виконана самостійно.

При цьому алгоритм дій такий:

 • По-перше, через небезпеку, пов’язану з роботою з електрикою, перед очищенням відключіть пристрій від мережі.
 • Пропилососьте брудний повітряний фільтр, промийте його теплою водою з нейтральним мийним засобом, потім дайте йому висохнути далеко від прямих сонячних променів.
 • Нарешті, використовуйте вологу тканину, щоб видалити великий бруд із передньої та верхньої панелей.
 • Внутрішній і зовнішній блоки, їх необхідно регулярно очищати від листя, пуху та інших забруднень.

У разі непрофесійних дій завжди необхідно дотримуватися інструкцій виробника, які є в посібнику користувача. Однак неправильне поводження з пристроєм може призвести до його пошкодження.

Обслуговування кондиціонерів у Києві, ціна якого складається з декількох чинників, виконується сервісною компанією. Ретельний процес включає очищення теплообмінників, піддонів для конденсату, перевірку електричних з’єднань і охолоджувальної рідини в системі. У вартість входять транспортні витрати, сертифіковані дезінфікуючі засоби та сервісні операції, описані вище.

Бренди кондиціонерів

Обслуговування кондиціонера різного типу – частий запит від клієнтів. Майстер з ремонту кондиціонерів у Києві виконує сервісні дії в будинках, квартирах, офісах та інших приміщеннях на замовлення. Наші фахівці можуть досягти будь-якої висоти, на якій встановлено кондиціонер. Поряд з обслуговуванням внутрішнього модуля також виконується технічне обслуговування зовнішнього блоку. Ремонтуємо кондиціонери будь-яких марок, зокрема Gree, Cooper-hunter, Idea, Midea, Mitsubishi, Daikin, Osaka, LG, Samsung, Dekker та ін.

Переваги обслуговування кондиціонерів у нас

Обслуговування кондиціонерів у Києві відбувається відразу після замовлення послуги.

Чому варто звернутися саме до нас:

 • Значно знижується ризик несподіваного збою роботи пристрою.
 • Підвищується енергоефективність кондиціонера.
 • Скорочуються витрати на експлуатацію агрегату.
 • Кваліфікований сервіс проводиться навченими професійними техніками.
 • Після дзвінка в компанії грамотний консультант ознайомить з усіма нюансами майбутньої роботи.

Профілактика кондиціонера в Києві, ціна на яку досить демократична, подовжить термін використання кліматичного обладнання в житловому приміщенні, на підприємстві або комерційному об’єкті.