Чистка кондиціонерів у Києві

Регулярне технічне обслуговування і чистка кондиціонерів у Києві важливі з кількох точок зору. Брудне обладнання може мати негативний вплив на здоров’я користувача. При цьому часто поширюється сморід, а відсутність сервісу часто призводить до несправності кліматичного обладнання. Тому особливо важливо довірити цю процедуру професіоналам.

Коли потрібна чистка кондиціонерів?

Почистити кондиціонер у Києві слід з кількох причин:

 • У внутрішньому блоці кондиціонера – через постійну конденсацію парів – волого, що є сприятливим для розмноження бактерій, вірусів і грибків. Ці хвороботворні збудники можуть бути причиною респіраторних захворювань, тому доцільно утримувати кондиціонер у чистоті.
 • Регулярне технічне обслуговування та очищення необхідні для забезпечення функціональності обладнання. Завдяки своїй роботі внутрішні блоки викликають циркуляцію великої кількості повітря, яке вони повертають у приміщення, проходячи через охолоджувальні або нагрівальні елементи (теплообмінники). Конструкція теплообмінника включає щільно розташовані пластини, які завдяки щільному розташуванню вловлюють деяку кількість пилу і частинок волосся. Через забиті пластини повітря не може безперешкодно надходити, що в кінцевому підсумку призводить до несправної роботи кондиціонера. Хоча пилові фільтри внутрішніх блоків кондиціонера вловлюють велику кількість бруду, багато бруду осідає на ребрах теплообмінників, що з часом знижує ККД пристрою і збільшує споживану потужність.
 • З точки зору експлуатаційної функціональності не менш важливим є очищення зовнішнього блоку пристрою. Зовнішній блок всмоктує набагато більше повітря з вулиці, тому забруднюється він легше, ніж внутрішній модуль. Волоски з квіток тополі можуть утворювати на ребрах теплообмінника зовнішнього блоку справжній килим, який здатний повністю закрити повітряний шлях. Якщо повітря не може охолодити теплообмінник зовнішнього блоку, це може призвести до серйозної несправності, тому важливо перевіряти його під час технічного обслуговування.

Чистка і заправка кондиціонерів у Києві кваліфікованими фахівцями гарантує довговічність обладнання при збереженні параметрів продуктивності. Крім очищення, також необхідно перевірити показники тиску, які техніки проводять за допомогою манометрів, щоб визначити, чи працює кондиціонер у діапазоні необхідних значень.

Усі етапи чистки кондиціонерів

Чистка кондиціонера фахівцем надійної компанії складається з декількох основних етапів:

Внутрішній блок кондиціонера:

 • Візуальний огляд кондиціонера.
 • Розбирання пластикових частин внутрішнього модуля.
 • Розбирання твердих фільтрів.
 • Розбирання інших, спеціальних фільтрів, якщо вони присутні в обладнанні.
 • Оцінка працездатності електричних з’єднань.
 • Очищення та дезінфекція випарника.
 • Огляд піддону, що збирає конденсат, з подальшими дезінфекційними діями.
 • Аналіз міцності з’єднань у дренажній трубі.
 • Очищення всіх пластикових елементів.
 • Приведення до ладу системи фільтрації.

У Києві чистка кондиціонерів обов’язково включає роботу і з зовнішнім блоком.

Проводиться:

 1. Візуальний огляд зовнішнього модуля.
 2. Очищення від твердих забруднень.
 3. Перевірка тиску холодоагенту в системі.
 4. Оцінка герметичності системи кондиціонування.
 5. Заключна перевірка роботи обладнання.

Крім того, засоби, які використовують професіонали для очищення і дезінфекції кондиціонерів, зазвичай не доступні в торговельній мережі. З різними замінниками можна більше нашкодити кондиціонеру, ніж допомогти йому.

Як часто потрібно чистити кондиціонер і систему?

Виробники наказують чистку один-два рази на рік. Доцільно проводити технічне обслуговування і чистку кондиціонера в Києві перед кожним кліматичним сезоном, під час сезону або ж після його завершення. Великою перевагою прибирання перед сезоном є те, що з приходом літа вам не потрібно чекати на сервіс. Користувач уникне “стояння в черзі” через завантаженість фахівців спеціалізованої компанії.

Ціна почистити кондиціонер

Усіх цих складнощів можна уникнути досить просто. Самостійне прибирання торкнеться лише вершини айсберга всіх забруднень. Чистка кондиціонера, ціна в Києві на яку відрізняється демократичністю, ідеально пройде саме з фахівцями. Уникнути смороду від кондиціонера в квартирі або зупинити поширення бактерій і цвілі можна завдяки відповідній дезінфекції та обслуговуванню. Завдяки цьому знижується ризик виникнення проблем зі здоров’ям і продовжується термін служби пристрою.

Вартість послуги складається з перевірки електричного з’єднання, оцінки зливу конденсату, очищення та дезінфекції теплообмінників або фільтрів кондиціонера. Дезінфікуючий розчин на сто відсотків видаляє бактерії і цвіль, що виникають через конденсат у дренажному піддоні. У ціну входить перевірка тиску (навіть невелике його зменшення може скоротити термін служби компресора).

На сайті компанії вартість сервісу знайти неможливо. Адже кожна модель кліматичного обладнання унікальна і потребує індивідуального підходу під час прибирання. До того ж у приміщенні може бути кілька кондиціонерів або внутрішніх блоків, що теж вплине на остаточну вартість. Вартість можна дізнатися тільки за телефоном. Чистка кондиціонерів у Києві недорого – це рішення, яке запобігає поломці пристрою і значним витратам на його ремонт.

Рекомендації від професіоналів

Чистка та ремонт кондиціонерів у Києві – це доля кваліфікованих фахівців, але просте прибирання можна виконати самостійно.

Алгоритм дій:

 • Відключіть внутрішній блок від джерела живлення.
 • Протріть пил і бруд із поверхні кондиціонера вологою тканиною.
 • Зніміть повітряний фільтр з передньої кришки і промийте його в мильній воді.
 • Пропилососьте або промийте будь-які додаткові фільтри.
 • Встановіть очищені та сухі фільтри на свої колишні місця.
 • Увімкніть кондиціонер назад у мережу.

Вартість чистки кондиціонера в Києві професіоналами передбачає великий асортимент послуг, орієнтованих на підвищення продуктивності агрегату і продовження параметрів довговічності.

Що входить до пакета послуг із чистки

Сучасний кондиціонер, чистка в Києві якого проводиться відомою компанією, вимагає дотримання послідовних кроків:

 • Процедура починається з повного розбору внутрішнього блоку, теплообмінник якого ретельно обприскується дезінфекційною рідиною.
 • Антибактеріальна обробка займає зазвичай не багато часу, головне щоб дезінфікуюча дія досягла кожного куточка теплообмінника.
 • Потім очищення внутрішнього блоку пристрою здійснюється мийкою високого тиску фірми karcher (ніяких парогенераторів), у такий спосіб із теплообмінника і турбіни вимиваються всі відкладення разом із дезінфекційною рідиною в трубу для зливу конденсату.
 • Одночасно промиваються сітки внутрішніх пилових фільтрів із милом у проточній воді, а потім повертаються у внутрішній блок.
 • Очищення зовнішнього блока обов’язкове! Воно також здійснюється апаратом високого тиску, який повністю змиває пил і бруд зі стільників теплообмінника і крильчатки вентилятора.

Якісна чистка та заправка кондиціонерів у Києві – гарантія чистого, холодного і потужного повітряного потоку.

Переваги чистки кондиціонера в Києві від компанії Сlean-conditioner

Регулярний сервісний огляд кондиціонера допоможе вам уникнути непередбачених поломок і підвищеного енергоспоживання.

Своєчасна Чистка кондиціонера в Києві, ціна на яку доступна, несе в собі такі переваги:

 1. Забезпечується правильна робота пристрою.
 2. Продовжує термін служби кліматичного обладнання.
 3. Очищені фільтри зроблять чисте повітря і менше споживання енергії.
 4. Знижується ризик проблем зі здоров’ям.
 5. Немає необхідності в майбутньому витрачати гроші на ремонт кондиціонера.

Ремонт і чистка кондиціонерів у Києві – забезпечать прохолоду спекотним літом і нагрівання приміщення в зимовий період.